Roundup Gel

Výrobek Roundup Gel je nový a velmi účinný prostředek na likvidaci plevele. Hubí plevel včetně kořenů. Ideální pro květinové záhony,cestičky i svlačec.

Video zde
Roundup Gel

Výrobek Roundup Gel je nový a velmi účinný prostředek na likvidaci plevele. Hubí plevel včetně kořenů. Ideální pro květinové záhony,cestičky i svlačec.

Video zde
Gel Roundup

Výrobek Roundup Gel je nový a velmi účinný prostředek na likvidaci plevele. Hubí plevel včetně kořenů. Ideální pro květinové záhony,cestičky i svlačec.

Video zde

Hubení plevele - plevel na našich zahradách.

Hubení plevele je součástí každé zahradnické práce. Plevel je nežádoucí rostlina, neboť nám svou přítomností znepříjemňuje život. Mezi nejčastější plevele na našich zahradách, záhonech a v trávnících patří pampeliška, bodlák, břečťan, jitrocel či pýr. Hubení plevele není snadnou záležitostí, protože musíme použít ke každému druhu plevele rozdílný přístup, který se odvíjí od skutečnosti, zda-li se jedná o plevel běžný či obtížný. Plevele můžeme likvidovat buď ručně, nebo za pomoci chemických prostředků.

Vzhledem k tomu, že likvidace plevele může být časově náročná i dosti složitá, není od věci se poradit se specialisty, jak s kterým plevelem vlastně nakládat. Pokud manuální odstraňování nepomáhá, přichází na řadu chemické prostředky.

 

>>> Seznamte se na našich webových stránkách s nejlepšími produkty k hubení plevele! <<<

 

Hubení plevele je často obtížné.

Chemické prostředky, které se používají k odplevelování se nazývají herbicidy. Herbicidní přípravky dělíme na selektivní (výběrové) a neselektivní (totální).  Totální herbicidy, mezi které se řadí například Roundup, Touchdown nebo Dominátor, jsou opravdu velmi účinné a mohou zlikvidovat většinu vegetace, na kterou jsou použity. Efektivita těchto herbicidů je založena na jejich účinné látce - glyfosátu. Tyto přípravky tak umí opravdu zlikvidovat i takové plevele jako pýr nebo bodlák (pcháč oset). Co se týká herbicidů selektivních, tydokáží dobře odstranit dvouděložné plevele, ale nikoliv traviny. Proto jsou vhodné k aplikaci do vzrostlých trávníků.

Odplevelování patří mezi jednu z nejdůležitějších činností každého majitele zahrady. Plevele se nachází opravdu na mnoha místech v zahradách, v zeleninových či květinových záhonech, v aleji, na terase či příjezdové cestě. Užitím chemických prostředků se plevele můžeme zbavit trvale.

 

 

Další témata týkající : Hubení plevele

údržba zahrad

plevel v trávníku

péče o trávník

údržba trávníku

Glyfosát

 

Roundup je expertem na odplevelování zahrad

  1. Kolik Roundupu  budu potrebovat?
    Použijte náš velikost odhadce!
  2. Návod K Použití Roundup
    Hubení plevele - plevel na našich zahradách
  3. Který výrobek Roundup?
    Seznamte se na našich webových stránkách s nejlepšími produkty k hubení plevele!


Casto Kladené Otázky

Q

Proč už není všechen plevel pryč?

A Click here for the answer
Uvědomte si, jak Roundup funguje. Plevel může zvenčí stále vypadat zdravě, ale buďte si jisti, že uvnitř plevelná rostlina hyne. Roundup působí na rostlinu tak, že jeho látky putují rostlinou ke kořenům, aby je zničily. Obvykle to trvá až dva týdny než začnou chřadnout a hnědnout špičky listů. U větších a odolnějších druhů plevele, a také podle ročního období, však tento proces může trvat až 4 týdny.

Q

Kdy se budou na ošetřenou plochu vrátit moje děti a moje domácí zvířata?

A Click here for the answer
Když listy absorbují Roundup, zbytek kapaliny oschne. Jakmile jsou rostliny opět suché, děti i domácí zvířata se mohou na ošetřené plochy vrátit.

Q

Kdy mohu po použití Roundupu opět set a sázet?

A Click here for the answer
Roundup působí pouze na rostliny na při styku s půdou se deaktivuje. Mikroorganismy v půdě jej rozloží, takže do ošetřené půdy můžete znovu sázet. Doporučujeme počkat 7 dní, aby se Roundup mohl dostat až ke kořenům plevele, než začnete půdu opět zpracovávat.

Atlas plevelu

1

Koprivy

Zdá se, že koprivy jsou všude! Kopriva dvoudomá (Urtica Dioica) je trvalka s pichlavými, mekkými listy

2

Ostružiník krovitý

Tento trvalý plevel své jméno získal z francouzského oznacení "zuby lva" ['dents de lion'] a je to rostlina z celedi hvezdnicovitých…

3

Koprivy

Zdá se, že koprivy jsou všude! Kopriva dvoudomá (Urtica Dioica) je trvalka s pichlavými, mekkými listyVyhledávac Vyhledávac