Roundup Gel

Výrobek Roundup Gel je nový a velmi účinný prostředek na likvidaci plevele. Hubí plevel včetně kořenů. Ideální pro květinové záhony,cestičky i svlačec.

Video zde
Roundup Gel

Výrobek Roundup Gel je nový a velmi účinný prostředek na likvidaci plevele. Hubí plevel včetně kořenů. Ideální pro květinové záhony,cestičky i svlačec.

Video zde
Gel Roundup

Výrobek Roundup Gel je nový a velmi účinný prostředek na likvidaci plevele. Hubí plevel včetně kořenů. Ideální pro květinové záhony,cestičky i svlačec.

Video zde

Péče o trávník je zaměstnání na celý rok.

Údržba trávníku je nezbytnou součástí zahradnické práce. Před založením trávníku si vždy musíme zodpovědět otázku, jaký trávník vlastně chceme ? Zda-li se jedná jen o nějakou zelenou plochu či opravdu je našim zájmem okrasný trávník ? Dále musíme popřemýšlet, jaké investice chceme do trávníku vložit. Péče o takový trávník znamená starat se o něj po celý rok různými přípravky, jako jsou travní směsi a osiva. Ty ovlivňují jeho barvu, vzrůst, rezistenci proti škůdcům či hustotu.

Péče o trávník je věcí celoroční. Když přijde jaro, je potřeba provést úklid trávníku, přihnojit ho a samozřejmě odplevelit. V létě opět trávník musíme zavlažovat a přihnojovat. Péče o trávník kulminuje na podzim, kdy je nutné trávník "zazimovat". V září je příhodná doba pro likvidaci  plevelů. Též kromě této stálé péče o trávník provádíme hubení plevelů díky aplikaci speciálních chemických prostředků.

 

>>> Seznamte se na našich webových stránkách s nejlepšími produkty k hubení plevele! <<<

 

Péče o trávník po celý rok.

Již jsme zmínili, že k péči o trávník patří i důsledná likvidace plevelů. Definici plevelů jsme zde již několikrát zmiňovali, ale není na škodu si ji zopakovat. Plevele jsou takové rostliny, které jsou nežádoucí v místě výskytu. Když však tu samou rostlinu vysadíme cíleně na jiné místo, za plevel již považována být nemusí. V naší zemi se nachází na 200 druhů plevelů.Některých druhů plevele se můžeme při péči o trávník snadno zbavit, jiné vyžadují důslednější zákroky. Likvidace plevelů je samozřejmě důležitým úkolem. Ještě předtím než plevel trávník napadne, musíme dbát na prevenci. Jedná se o správný výběr kvalitního osiva, jehosprávný výsev a následné přihnojování rostoucího trávníku.

Údržbu trávníku realizujeme pomocí chemických prostředků, pomocí nichž hubíme plevel. Tyto produkty nazýváme herbicidy. V současnosti existuje celá řada přípravků, které jsou nám nápomocny k péči o trávník.  Můžeme je zakoupit v každém zahradnictví. Péče o trávník se bez herbicidních přípravků neobejde, prozkoumejte nabídku nejznámějšího herbicidu na trhu Roundup.

 

Další témata týkající : Péče o trávník

údržba zahrad

Ostružiník

zimní zahrada

Svlačec

 

Roundup je expertem na odplevelování zahrad

  1. Kolik Roundupu  budu potrebovat?
    Použijte náš velikost odhadce!
  2. Návod K Použití Roundup
    Hubení plevele - plevel na našich zahradách
  3. Který výrobek Roundup?
    Seznamte se na našich webových stránkách s nejlepšími produkty k hubení plevele!


Casto Kladené Otázky

Q

Proč už není všechen plevel pryč?

A Click here for the answer
Uvědomte si, jak Roundup funguje. Plevel může zvenčí stále vypadat zdravě, ale buďte si jisti, že uvnitř plevelná rostlina hyne. Roundup působí na rostlinu tak, že jeho látky putují rostlinou ke kořenům, aby je zničily. Obvykle to trvá až dva týdny než začnou chřadnout a hnědnout špičky listů. U větších a odolnějších druhů plevele, a také podle ročního období, však tento proces může trvat až 4 týdny.

Q

Kdy se budou na ošetřenou plochu vrátit moje děti a moje domácí zvířata?

A Click here for the answer
Když listy absorbují Roundup, zbytek kapaliny oschne. Jakmile jsou rostliny opět suché, děti i domácí zvířata se mohou na ošetřené plochy vrátit.

Q

Kdy mohu po použití Roundupu opět set a sázet?

A Click here for the answer
Roundup působí pouze na rostliny na při styku s půdou se deaktivuje. Mikroorganismy v půdě jej rozloží, takže do ošetřené půdy můžete znovu sázet. Doporučujeme počkat 7 dní, aby se Roundup mohl dostat až ke kořenům plevele, než začnete půdu opět zpracovávat.

Atlas plevelu

1

Koprivy

Zdá se, že koprivy jsou všude! Kopriva dvoudomá (Urtica Dioica) je trvalka s pichlavými, mekkými listy

2

Ostružiník krovitý

Tento trvalý plevel své jméno získal z francouzského oznacení "zuby lva" ['dents de lion'] a je to rostlina z celedi hvezdnicovitých…

3

Koprivy

Zdá se, že koprivy jsou všude! Kopriva dvoudomá (Urtica Dioica) je trvalka s pichlavými, mekkými listyVyhledávac Vyhledávac