Roundup Gel

Výrobek Roundup Gel je nový a velmi účinný prostředek na likvidaci plevele. Hubí plevel včetně kořenů. Ideální pro květinové záhony,cestičky i svlačec.

Video zde
Roundup Gel

Výrobek Roundup Gel je nový a velmi účinný prostředek na likvidaci plevele. Hubí plevel včetně kořenů. Ideální pro květinové záhony,cestičky i svlačec.

Video zde
Gel Roundup

Výrobek Roundup Gel je nový a velmi účinný prostředek na likvidaci plevele. Hubí plevel včetně kořenů. Ideální pro květinové záhony,cestičky i svlačec.

Video zde

Údržba trávníku je časově i finačně náročná záležitost.

Při údržbě trávníku je potřeba se zaměřit na jeho správnou výživu a přihnojování. Dodržováním těchto podmínek máme šanci, že se nám podaří trávník udržet opravdu v dobré kondici a zároveň ho tím chráníme před nepříznivými vlivy. Vypěstovat dokonalý trávník není vůbec jednoduché. Avšak v dnešní době, kdy na trhu existuje opravdu celá řada produktů, je naše údržba trávníku hodně usnadněna. Je však jasné, že jeho udržování nás bude něco stát.

O trávník je třeba pečovat v průběhu celého roku. Na jaře je třeba trávník "probudit ze zimního spánku", což spočívá především v jeho úklidu, následném přihnojení a odplevelení. Když je trávník v létě vystaven vyšším teplotám, je nutné ho pravidleně zavlažovat a přihnojovat. Jen takto ho můžeme udržet svěží. Naopak na podzim je trávník potřeba připravit na zimní spánek. I září je měsíc vhodný pro odstraňování plevele. K údržbě trávníku můžeme použít i aplikaci chemických prostředků, abychom plevel vyhubili. 

 

>>> Seznamte se na našich webových stránkách s nejlepšími produkty k hubení plevele! <<<

 

Celoroční údržba trávníku.

K údržbě trávníků samozřejmě patří důkladné odplevelování. Plevely jsou veškeré rostliny, které se nachází na nežádoucím místě. Zároveň tato rostlina, pokud se nachází na jiném místě, nemusí být brána za plevel. V České republice je okolo 200 druhů plevelů. Některých druhů plevele se můžeme při údržbě trávníku snadno zbavit, jiné vyžadují razantnější zákroky.  V péči o trávník je hubení plevelů důležitým úkonem. Ještě předtím, než plevel zaútočí na naši zahradu, bychom měli dohlížet na prevenci. Je důležité vědět, že trávníky potřebují dobré hnojivo a správnou údržbu. 

Pro redukci plevelů používáme chemické prostředky, pomocí nichž plevele hubíme. Tyto prostředky nazýváme herbicidy. Ve většině zahradnictví dnes můžeme zakoupit celou škálu zahradních produktů, které nám pomůžou s péčí o trávník. Údržba travnaté plochy se bez herbicidních přípravků neobejde, prozkoumejte nabídku nejznámějšího herbicidu na trhu Roundup. 

 

Další témata týkající : Udržba trávníku

zahradnické práce

plevel v trávníku

Pampeliška

hubení plevele

 

Roundup je expertem na odplevelování zahrad

  1. Kolik Roundupu  budu potrebovat?
    Použijte náš velikost odhadce!
  2. Návod K Použití Roundup
    Hubení plevele - plevel na našich zahradách
  3. Který výrobek Roundup?
    Seznamte se na našich webových stránkách s nejlepšími produkty k hubení plevele!


Casto Kladené Otázky

Q

Proč už není všechen plevel pryč?

A Click here for the answer
Uvědomte si, jak Roundup funguje. Plevel může zvenčí stále vypadat zdravě, ale buďte si jisti, že uvnitř plevelná rostlina hyne. Roundup působí na rostlinu tak, že jeho látky putují rostlinou ke kořenům, aby je zničily. Obvykle to trvá až dva týdny než začnou chřadnout a hnědnout špičky listů. U větších a odolnějších druhů plevele, a také podle ročního období, však tento proces může trvat až 4 týdny.

Q

Kdy se budou na ošetřenou plochu vrátit moje děti a moje domácí zvířata?

A Click here for the answer
Když listy absorbují Roundup, zbytek kapaliny oschne. Jakmile jsou rostliny opět suché, děti i domácí zvířata se mohou na ošetřené plochy vrátit.

Q

Kdy mohu po použití Roundupu opět set a sázet?

A Click here for the answer
Roundup působí pouze na rostliny na při styku s půdou se deaktivuje. Mikroorganismy v půdě jej rozloží, takže do ošetřené půdy můžete znovu sázet. Doporučujeme počkat 7 dní, aby se Roundup mohl dostat až ke kořenům plevele, než začnete půdu opět zpracovávat.

Atlas plevelu

1

Koprivy

Zdá se, že koprivy jsou všude! Kopriva dvoudomá (Urtica Dioica) je trvalka s pichlavými, mekkými listy

2

Ostružiník krovitý

Tento trvalý plevel své jméno získal z francouzského oznacení "zuby lva" ['dents de lion'] a je to rostlina z celedi hvezdnicovitých…

3

Koprivy

Zdá se, že koprivy jsou všude! Kopriva dvoudomá (Urtica Dioica) je trvalka s pichlavými, mekkými listyVyhledávac Vyhledávac