Roundup Gel

Výrobek Roundup Gel je nový a velmi účinný prostředek na likvidaci plevele. Hubí plevel včetně kořenů. Ideální pro květinové záhony,cestičky i svlačec.

Video zde
Roundup Gel

Výrobek Roundup Gel je nový a velmi účinný prostředek na likvidaci plevele. Hubí plevel včetně kořenů. Ideální pro květinové záhony,cestičky i svlačec.

Video zde
Gel Roundup

Výrobek Roundup Gel je nový a velmi účinný prostředek na likvidaci plevele. Hubí plevel včetně kořenů. Ideální pro květinové záhony,cestičky i svlačec.

Video zde

Pečujeme o zahradu - zahradnické práce.

Zahradnickými pracemi jsou veškeré úkony, které provádíme při péči o zahradu. O zahradu bychom se měli opravdu dobře starat, neboť zde odpočíváme a nabíráme kolikrát nové síly. Trávník, zeleninový či květinový záhon, skalka nebo příjezdová cesta, všechna tato prostranství potřebují zahradnickou péči. Zahradničení je pro někoho vášeň, zatímco pro druhého to může být opravdu dřina a spíše nutné zlo. Jestli-že patříte do druhé skupiny lidí, nemusíte se obávat. Dnes nám s touto záležitostí může pomoci celá řada expertů a dokonce firem.

Firmy specializující se na zahradnické práce nám dokáží pomoci se všemi možnými úkony od návrhů a realizace zahrad, přes založení trávníku a záhonů, až po samotnou údržbu vegetace. Dokáží uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Dokáží vytvořit i opravdu netradiční zahradnické práce, jako například projekty a stavby zahradních jezírek, vodopádů či automatických závlahových systémů.

 

>>> Seznamte se na našich webových stránkách s nejlepšími produkty k hubení plevele! <<<

 

Zahradnické práce prováděné odborníky.

Aktivita, kterou je potřeba na našich zahradách především vykonávat je zejména hubení plevele. Co je to vlastně plevel? Nežádoucí vegetace, která nemá žádný užitek na místě, kde se vyskytuje. Plevele můžeme buďto odstranit snadno klasickým mechanickým vytrháváním nebo pravidelným kosením. Tento způsob lze však použít jen v případě, že se jedná o plevel snadno odstranitelný. Mnohem častěji se však setkáme právě s plevelem velmi obtížným. Mezi takzvaný obtížný plevel řadíme rostliny, které jsou velmi houževnaté a odolávají většině způsobů zničení. Tento plevel je velice přizpůsobivý všem úkonům, které proti němu podnikneme. Mezi jeho asi nejhorší vlastnost řadíme skutečnost, že se opakovaně na dané místo vrací. Hubení plevele je nezbytná součást údržby zahrady. Zde můžeme využít právě celou škálu zahradnických služeb.

Velice často musíme při údržbě zahrady využít právě chemické přípravky, abychom byli vůbec schopni plevel odstranit. Záleží plevel od plevelu, ale na některé opravdu nezabere nic jiného než použití chemických přípravků - herbicidů, vzhledem k tomu, jak odolné rostliny to jsou. Tento postup je samozřejmě mnohem snazší. Máme 2 základní skupiny herbicidů, selektivní a totální. Selektivní ničí jen určitou skupinu rostlin, zatímco totální herbicidy likvidují velkou většinu toho, co je na pozemku. Zkuste některé herbicidní přípravky během údržby vaší zahrady.

 

Další témata týkající : Zahradnické práce

zimní zahrada

údržba zahrad

plevel v trávníku

Břečťan

 

Roundup je expertem na odplevelování zahrad

  1. Kolik Roundupu  budu potrebovat?
    Použijte náš velikost odhadce!
  2. Návod K Použití Roundup
    Hubení plevele - plevel na našich zahradách
  3. Který výrobek Roundup?
    Seznamte se na našich webových stránkách s nejlepšími produkty k hubení plevele!


Casto Kladené Otázky

Q

Proč už není všechen plevel pryč?

A Click here for the answer
Uvědomte si, jak Roundup funguje. Plevel může zvenčí stále vypadat zdravě, ale buďte si jisti, že uvnitř plevelná rostlina hyne. Roundup působí na rostlinu tak, že jeho látky putují rostlinou ke kořenům, aby je zničily. Obvykle to trvá až dva týdny než začnou chřadnout a hnědnout špičky listů. U větších a odolnějších druhů plevele, a také podle ročního období, však tento proces může trvat až 4 týdny.

Q

Kdy se budou na ošetřenou plochu vrátit moje děti a moje domácí zvířata?

A Click here for the answer
Když listy absorbují Roundup, zbytek kapaliny oschne. Jakmile jsou rostliny opět suché, děti i domácí zvířata se mohou na ošetřené plochy vrátit.

Q

Kdy mohu po použití Roundupu opět set a sázet?

A Click here for the answer
Roundup působí pouze na rostliny na při styku s půdou se deaktivuje. Mikroorganismy v půdě jej rozloží, takže do ošetřené půdy můžete znovu sázet. Doporučujeme počkat 7 dní, aby se Roundup mohl dostat až ke kořenům plevele, než začnete půdu opět zpracovávat.

Atlas plevelu

1

Koprivy

Zdá se, že koprivy jsou všude! Kopriva dvoudomá (Urtica Dioica) je trvalka s pichlavými, mekkými listy

2

Ostružiník krovitý

Tento trvalý plevel své jméno získal z francouzského oznacení "zuby lva" ['dents de lion'] a je to rostlina z celedi hvezdnicovitých…

3

Koprivy

Zdá se, že koprivy jsou všude! Kopriva dvoudomá (Urtica Dioica) je trvalka s pichlavými, mekkými listyVyhledávac Vyhledávac